Engin Pansiyon'a Hoş geldiniz

Engin Pansiyon toplam 6 klimalı odası ile gizli cennet çıralı da bulunmaktadır. Çıralı bölgesini kısaca tarif edecek olursak, bir tarafı olympos, bir tarafı antik yanartaş dağıyla ve ön cephesi koruma altına alınmış kaplumbağaların(caretta caretta) yumurtlama bölgesi olan 3.5 km uzunluğundaki çıralı sahili bulunmaktadır.

Odalarımız

Pansiyonumuz toplam 6 klimalı odadan oluşmaktadır. Odalarımızda klima, wc ve duş bulunmaktadır.

Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı  

Ayrıca resturantımızda her türlü ızgara çeşitleri ve ev yemekleri yapılmaktadır , kullandığımız malzemelerin organik olmasına özen göstermekteyiz. Malzemelerin birçoğunu organik olarak kendimiz üretmekteyiz. Eksik ürünleri çevre köy pazarlarından temin etmekteyiz.

Family pansion for quiet rest. homely friendly and clean, not far from Chimera mount and beach. 20 min walking from Olimpus.

Mariya

Pansiyon sahibi'nin bizi misafiri olarak görmesi ve sunduğu dağ incirlerinin tadı hala damağımızda. Sessizlik ve huzur içinde kitap okuma fırsatı bulabilirsiniz.

Booking yorum

İçerisinde hamakların köşklerin bulunduğu, rahat huzur dolu bir ortam sunan Engin Pansiyon'a teşekkürler.

Celal