Engin Pansiyon'a Hoş geldiniz

Engin Pansiyon toplam 6 klimalı odası ile gizli cennet çıralı da bulunmaktadır. Çıralı bölgesini kısaca tarif edecek olursak, bir tarafı olympos, bir tarafı antik yanartaş dağıyla ve ön cephesi koruma altına alınmış kaplumbağaların(caretta caretta) yumurtlama bölgesi olan 3.5 km uzunluğundaki çıralı sahili bulunmaktadır.

Pansiyonumuz

Pansiyonumuz Antalya Kemer'e bağlı Çıralı beldesinde bulunmaktadır. Denize en yakın işletmeler arasında bulunan tesisimiz, sessiz, sakin huzurlu bir ortamda kendinizi kendi evinizde hissedebileceğiniz portakal limon ve dut ağaçların içersine kurulmuştur.

Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı  

Denize sadece 150 metre uzaklıkta önü açık, ferah bir ortamda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kahvaltı servisi pansiyonumuzu bahçesinde, dut ve zakkum ağaçlarının altında kuş sesleri içinde yapılır, öğle ve akşam yemekleri için istekleri not ettirmek yeterlidir. Menülerimiz doyurucu ve lezizdir.

Odalarımız meyve ağaçları içerisinde yer almaktadır. Yaşam alanı olarak, köşkler, hamaklar, şezlonglar siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Family pansion for quiet rest. homely friendly and clean, not far from Chimera mount and beach. 20 min walking from Olimpus.

Mariya

Pansiyon sahibi'nin bizi misafiri olarak görmesi ve sunduğu dağ incirlerinin tadı hala damağımızda. Sessizlik ve huzur içinde kitap okuma fırsatı bulabilirsiniz.

Booking yorum

İçerisinde hamakların köşklerin bulunduğu, rahat huzur dolu bir ortam sunan Engin Pansiyon'a teşekkürler.

Celal