Engin Pansiyon'a Hoş geldiniz

Engin Pansiyon toplam 6 klimalı odası ile gizli cennet çıralı da bulunmaktadır. Çıralı bölgesini kısaca tarif edecek olursak, bir tarafı olympos, bir tarafı antik yanartaş dağıyla ve ön cephesi koruma altına alınmış kaplumbağaların(caretta caretta) yumurtlama bölgesi olan 3.5 km uzunluğundaki çıralı sahili bulunmaktadır.

Kamp Alanımız

Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı  

Geniş bahçemiz içerisinde yer alan kamp alanımızda çadır ve karavan ile konaklayabiliyorsunuz. İster kendi çadır veya karavanınız ile istersenizde bizim çadırlarımızda konaklama imkanına sahipsiniz. Çıralı'da Camping (kamp alanı) için işletmemizde wc, duş (gün ısı ile sıcak su), çadır, buz dolabı ve masalar misafirlerimizin hizmetindedir. Camp alanımız denize 150 metre olup, yürüyerek 2-3 dakika mesafededir. Çıralı'da Camping (çadır,karavan) alanının ayrıcalıklarını Engin Pansiyon & Camping kalitesiyle yaşayın.

Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı   Engin Pansiyon & Camping çıralı  

Family pansion for quiet rest. homely friendly and clean, not far from Chimera mount and beach. 20 min walking from Olimpus.

Mariya

Pansiyon sahibi'nin bizi misafiri olarak görmesi ve sunduğu dağ incirlerinin tadı hala damağımızda. Sessizlik ve huzur içinde kitap okuma fırsatı bulabilirsiniz.

Booking yorum

İçerisinde hamakların köşklerin bulunduğu, rahat huzur dolu bir ortam sunan Engin Pansiyon'a teşekkürler.

Celal